Jenergy

CORONA ROOSTER

ZOOM lessen graag reserveren Groepsles  Reservieren

I.v.m. spam ZOOM lessen zonder wachtwoord, deelnemers accepteren we zelf via "waiting room"


Dinsdag 26 jan:

19:00 Shape (Bianca)
https://us02web.zoom.us/j/83527568504
Meeting ID: 835 2756 8504

20:00 Pilates (Bianca)
https://us02web.zoom.us/j/85129175559
Meeting ID: 851 2917 5559

Woensdag 27 jan:

9:00 Step Body Workout (Bianca)
https://us02web.zoom.us/j/89479766650
Meeting ID: 894 7976 6650

10:00 Stretch, core en mobiliteit trainen (Bianca)
https://us02web.zoom.us/j/86857692391
Meeting ID: 868 5769 2391

10:30 Yin Yoga (Iris)
https://us02web.zoom.us/j/74768949520
Meeting ID: 747 6894 9520

12:00 ZumbaFit (Gino)
https://us02web.zoom.us/j/88456688901
Meeting ID: 884 5668 8901

19:45 Bootcamp (Caroline)
https://us02web.zoom.us/j/86519371631
Meeting ID: 865 1937 1631

Donderdag 28 jan:

19:00 Dance & Shape Workout (Jenny/Gino)
https://us02web.zoom.us/j/88914591186
Meeting ID: 889 1459 1186

20:00 Power Hour (Leo)
https://us02web.zoom.us/j/82328392044
Meeting ID: 823 2839 2044

21:00 Urban Dance (Leo)
https://us02web.zoom.us/j/86811085645
Meeting ID: 868 1108 5645

Vrijdag 29 jan:

11:00 Shape (Gino)
https://us02web.zoom.us/j/83869229120
Meeting ID: 838 6922 9120

Zaterdag 30 jan:

9:00 Shape/circuit (Bianca)
https://us02web.zoom.us/j/81677769181
Meeting ID: 816 7776 9181

10:00 Easy Shape/Seniorfit (Bianca)
https://us02web.zoom.us/j/87395732744
Meeting ID: 873 9573 2744

10:30 Yin Yoga (Iris)
https://us02web.zoom.us/j/74768949520
Meeting ID: 747 6894 9520

11:00 Foamrollen met (tennis) bal. Zelf massage
https://us02web.zoom.us/j/82947806092
Meeting ID: 829 4780 6092

Zondag 31 jan:

9:15 Hatha Yoga (Ksenya) Zoom
https://us02web.zoom.us/j/83227124592?pwd=WW9ZZVVqTDBWRmRwR0Z6TlVISjRCQT09
Meeting ID: 832 2712 4592

10:30 FIGHT (Lars)
https://us02web.zoom.us/j/89109129584
Meeting ID: 891 0912 9584

10:30 Pilates (Ksenya)
https://us02web.zoom.us/j/88238927585?pwd=QW44VVpVejNIVlZTOW5qNStydHdEZz09
Meeting ID: 882 3892 7585

12:00 Bootcamp (Caroline)
https://us02web.zoom.us/j/84829827271
Meeting ID: 848 2982 7271

Kijk terug Youtube.com/JenergyFitnessClub

Zaterdag 2 jan.
9:00 Shape/ Circuit training(Bianca) Heerlijke les om de olliebollen te verbranden zonder Choreo (pasjes) (Bianca)

Flow Yoga (Bianca)

Xtremely Happy New Year workout (Lars)

Maandag 4 jan :
SeniorenFit/Foamrollen met een fles. (Bianca) Goed voor je spieren om ze zelf thuis los te maken en te masseren.

Dinsdag 5 jan :
Yin yang yoga (Bianca) uur eerst actief en daarna volledig ontspannen.

Pilates (Bianca)

HAPPY NY 2021 Burn Fat Workout::

Woensdag 6 jan
Step Body Workout.

Core en Stretch

Donderdag 7 jan
Urban Dance (Leo/Gino)

Power Hour (Leo)

Zaterdag 9 jan
Shape (Bianca)

Broga Yoga (Bianca)

Zondag 10 jan
Let's Move Fight (Lars)

Maandag 11 jan
Shape (Bianca)

Full Body Training, Spierversterkende oefeningen voor het hele lichaam (SeniorFit) met Bianca

Ashtanga Yoga (Reinier)

Dinsdag 12 jan:
Yin Yang Yoga (Bianca)

Pilates met gewichten (Bianca)

Woensdag 13 jan:
Step Body Workout

Stretch en Flexibiliteit

ZumbaFit (Gino)

Donderdag 14 jan:
Dance en Shape (Jenny/Gino)

Urban Dance (Leo)

Step (Leo)

Vrijdag 15 jan:
Shape (Gino)

Zaterdag 14 jan
Shape/Circuit, Lekker trainen zonder “pasjes”

Flow Yoga

Foamrol massage (alleen via zoom en wordt opgenomen)

Zondag 17 jan:
Let's Move (Lars) Cardio training op opzwepend muziek met een paar core oefeningen.

Ma 18 jan:
Shape (Bianca)

Pilates met stofdoek (Bianca)

Ashtanga Yoga (Reinier)

Power Hour (Leo)

Urban Dance (Leo)

Di 19 jan:
Shape (Bianca)

Pilates met stoefdoek (Bianca)

NEW! Fight (Lars) Een non-stop Cardio les met verschillende bewegingen en technieken uit verschillende vechtsporten zoals (Kick)Boksen, Karate en Muay Thai

Woe 20 jan:
Step Workout (Bianca)

Stretch, Core en Mobiliteit trainen. Voor jong en oud! (Bianca)

ZumbaFit (Gino)

Do 21 jan:
Dance & Shape (Jenny/Gino)

Power Hour (Leo)

Urban Dance (Leo)

NEW! AFRO (Gino)

Za 23 jan:
9:00 Shape / Circuit (Bianca)

10:00 SeniorFit / Easy Shape (Bianca)

Zondag 24 jan:
10:30 Let's Move (Lars)

Maandag 25 jan:
9:00 Shape met gewichten (Bianca)
10:00 Pilates (Bianca)
20:00 Power Hour (Leo)